Menu

Please select a menu

DOŁĄCZ DO FRAKCJI LUB ZARABIAJ W JEDNEJ Z FIRM!

Rozwijaj swoje umiejętności dołączając do jednego z najlepszych zespołów!

ROZWIJAJ SIĘ!

ZARABIAJ

Zdobądź pieniądze na spełnienie swoich marzeń.

ZDOBYWAJ PRZYJACIÓŁ

To właśnie zespołowa integracja podczas pracy może podłożyć podwaliny pod nową przyjaźń.

BIERZ UDZIAŁ W EVENTACH

Paintball, skoki ze spadochronem i wycieczki off road w góry.

BIERZ UDZIAŁ W SZKOLENIACH

Akademie medyczne i policyjne poszerzą twoją wiedzę.

EMERGENCY MEDICAL SERVICES (EMS)

Aby dołączyć w szeregi EMS nie wymagamy posiadania wysoko rozwiniętej wiedzy medycznej, nawet jeśli nie znasz się na medycynie to żaden problem! Zarząd EMS przygotował materiały szkoleniowe, które pomogą Ci zdobyć te wiedzę. Oprócz tego medycy bardzo chętnie udzielają porad praktykantom i pomagają w ich rozwoju. W skrócie do EMS może dołączyć każdy!

San Andreas State Police (sasp)

San Andreas State Police jest organem ścigania posiadającym uprawnienia do prowadzenia działań patrolowo interwencyjnych, dokonywania dochodzeń kryminalnych, śledztw, kontroli drogowych aresztowań na terenie całego stanu. Ponadto San Andreas State Police pełni pieczę nad ochroną gubernatora stanu oraz kapitolu.

fast family tuners

Fast Family Tuners to krajowy lider w dziedzinie personalizacji i mechaniki samochodowej. Możesz tutaj nie tylko naprawić uszkodzony pojazd, ale również zadbać o jego walory wizualne i sprawić, że będzie się poruszał szybciej niż niejedna sportówka! Chcesz dołączyć do naszego teamu? Otrzymasz szansę nie tylko na rozwój swojej kariery, ale poznasz również mnóstwo towarzyskich ludzi, którzy chętnie pomogą ci na każdym etapie w drodze do twojego sukcesu!

MENTAL HEALTH SERVICE

Jeśli interesuje cię psychologia, lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz rozwijać się w tym obszarze dołącz do zespołu psychologów. Poza diagnozą psychologiczną będziesz wydawać zaświadczenia dla ubiegających się o pozwolenie na broń oraz dla pilotów. Poza tym masz szansę na stanowisko psychoterapeuty i prowadzenie indywidualnych konsultacji psychologicznych.

WEAZEL NEWS

Weazel News to ogromna sieć informacyjna. Źródło informacji miliona mieszkańców Los Santos. To tutaj nadawane są najświeższe informacje. Główny budynek nadawczy sieci znajduje się w Little Seoul, a jej siedziba , oparta na Fox Plaza, znajduje się w Rockford Hills. Odwiedź Weazel News jeśli posiadasz cenne informacje lub marzysz o karierze dziennikarza!

FAMILLY WINERY

Nieustanne dążenie do doskonałości naszej Winiarni jest przesłaniem naszej firmy od momentu jej założenia, aż po dzień dzisiejszy. Zwracamy ogromną uwagę na jakość wytwarzanego przez nas wina przez co jesteśmy Liderem w naszej branży. Jeżeli pragniesz być jedną z osób pracujących dla nas, nie czekaj! Złóż podanie. Praca nie jest lekka.. Aczkolwiek przynosi dużą korzyść oraz radość!

Los Santos Building Construction

Firma ogólno-budowlana LS Building Construction funkcjonuje na rynku nieustannie od dziesiątek lat. Posiadamy kadrę szkoleniowców dzięki której nowi, niedoświadczeni pracownicy mają szansę się u nas spełniać i nabierać nowego doświadczenia. Działamy w grupach, do których zostają wyselekcjonowane osoby adekwatnie do umiejętności reszty grup. Panuje u nas miła i przyjacielska atmosfera. Stawiamy również duży nacisk na dokładność i rzetelność pracy, nie ilość, a dokładność. Nie bez powodu nasze motto brzmi "Od wykopu aż po klucz".

grande Pizza

Grande Pizza jest prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się wypiekiem najlepszej pizzy w Los Santos! Podbijanie serc i kubków smakowych wszystkich mieszkańców miasta jest naszą domeną. Wyselekcjonowane składniki, tajne receptury i mnóstwo serca, które wkładamy w nasze pizze zapewniają, że jakość naszych wypieków jest na najwyższym poziomie. Chcesz się przekonać jak to wygląda od kuchni? A może zawsze marzyłeś, by skradać serca ludziom? Ta praca jest dla Ciebie! Złóż podanie i dołącz do Nas już dzisiaj.

SAN ANDREAS SECURITY (SAS)

SAS to firma specjalizuje się w ochronie obiektów, osób fizycznych oraz mienia. Posiadamy wysoko wyszkoloną, profesjonalną kadrę pracowników od lat działającą w branży ochrony. Doskonałej jakości sprzęt oraz specjalistyczne pojazdy w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwalają nam pilnować spokoju i ładu na chronionych przez nas obiektach oraz zapewniać bezpieczeństwo tym, którzy z różnych przyczyn mogą czuć się zagrożeni.

TAXI

TAXI to firma nie taka jak każda inna, świadczymy jako jedyni w mieście usługi transportowe dzięki którym wygodnie i szybko przemieścisz się z jednego końca miasta na drugi. Nasza firma oferuje bezpieczne i szybkie transporty dzięki naszym wyspecjalizowanym kierowcom którzy mają do dyspozycji najlepsze samochody firmowe zależne od danego stopnia! Uwielbiasz kontakt z ludźmi i podróżować samochodem przy okazji odbywając setki ciekawych rozmów z naszymi klientami? Nie czekaj i już teraz aplikuj w nasze szeregi ponieważ ta praca jest dla Ciebie idealna!

Green Garden

Piękne ogrody to nasza sprawa! Firma Green Garden to firma ogrodnicza, która oferuje usługi w pełnym zakresie ogrodnictwa. Od koncepcji ogrodu, przez projekt, wykonawstwo i stałe pielęgnacje ogrodu i roślin. W naszą pracę wkładamy wiele serca, aby nasze miasto i ogrody stały się jeszcze piękniejsze. W naszej firmie pracują odpowiednio wyszkolone osoby. Pracujemy z wielką dokładnością, aby nasz klient był zadowolony. To my jesteśmy odpowiedzialni za zielone tereny i rośliny w mieście! Lubisz pracę w ogrodzie? Kochasz zieleń i sadzenie oraz pielęgnację roślin? Ta praca jest w sam raz dla ciebie! Dołącz już dziś i zadbaj o to aby nasze miasto i jego ogrody były piękne i zadbane!

Tir trans

TIR-TRANS to firma logistyczna specjalizująca się w transporcie międzynarodowym z siedzibą w LOS SANTOS. Firma działa w branży od 30.05.2023 i już wyrobiła sobie renomę jako dostawca wysokiej jakości usług dla swoich klientów. TIR-TRANS szczyci się swoim zaangażowaniem w zaspokajanie potrzeb swoich klientów i zapewnienie, że ich ładunek zostanie dostarczony na czas i w doskonałym stanie. Firma posiada zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy są zaangażowani w zapewnienie jak najlepszej obsługi swoim klientom. Podsumowując Zespół TIR-TRANS to amerykański gigant z branży logistycznej, który prowadzi największy punkt spedycyjno-logistyczny w Mieście. Dołącz już dziś do nas i zostań częścią historii firmy.

CASABLANCA

Klub nocny Casablanca to miejsce idealne by w dobrym nastroju zakończyć dzień. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprzyja wieczornym spotkaniom oraz nocnym szaleństwom ze znajomymi. Dostawcy transportują produkty każdego dnia, barmani przygotowują różnorodne drinki, a tancerki potrafią wyciągnąć z klientów najrozmaitsze emocje. Nasza firma tętni życiem praktycznie przez całą dobę.

NA CO CZEKASZ?

Aplikuj teraz!