Menu

Please select a menu

PODSUMOWANIE KONFERENCJI HYPEMMA

6 sierpnia odbyła się pierwsza konferencja HypeMMA, na której doszło do odsłonięcia wielu nowych i niewygodnych faktów. Zawodnicy HypeMMA pojedynkują się o całkiem atrakcyjną nagrodę pieniężną i dla wielu osób jest to nagroda warta każdych wyrzeczeń – nawet przyjaźni. Podczas konferencji między Livi’ą, a Kaylą doszło do wymiany zdań. Choć Panie twierdziły, że walka jest tylko urozmaiceniem wolnego czasu, to z każdym następnym pytaniem ujawniały, że może mieć ona jednak inne podłoże. Między Kaylą, a narzeczonym Livii doszło do zbliżenia co wywołało niemały konflikt, a sama Kayla po tym incydencie została pobita przez przyjaciółkę i wylądowała w szpitalu. Jak twierdzi ona i partner Livii byli wtedy pod wpływem alkoholu, a cała sytuacja została już z Livią wyjaśniona.


„Na pewno nie jest to walka o faceta” – mówi Kayla

Na zakończenie i potwierdzenie swoich słów Panie pożegnały się z publicznością namiętnym pocałunkiem. 

Wielu zawodników nie pojawiło się na konferencji co zostało odebrane jako strach przed galą i przeciwnikiem, w przeciwieństwie do Tedzika i Chrisa, którzy zgodzili się na face to face, podczas którego doszło do bójki. Na szczęście interweniowała ochrona, która z łatwością rozdzieliła zawodników. 

Na konferencji nie pojawił się również Żyleta – przeciwnik Japana. “Dla mnie to jest kolejny frajer, którego trzeba zakopać i zasypać” – skwitował Japan, następnie zaznaczając, że fundusze z gali przekazuje na fundację charytatywną. 

„Ja bym chciał zaznaczyć, że wszystkie pieniądze z walki bez względu na wynik, przekazuję na fundację charytatywną mającą na celu zwalczanie przemocy w mieście Los Santos ze strony policji i będę wspierał finansowo ofiary przemocy.”

Musimy przyznać, że konferencja była niezwykle emocjonująca i czekamy na kolejną! Zapraszamy na krótkie fragmenty z live. 

Odtwórz wideo
Share:

Leave a comment