Menu

Please select a menu

fsdfsdfsf

W LOS SANTOS CUSTOMS ZACHODZĄ DUŻE ZMIANY….


To już oficjalne! Los Santos Customs doczekało się nowego szefa. Kim jest nowy właściciel i czym wyróżnia się na tle konkurencji? Jak donoszą nasi informatorzy, jest nim młody przedsiębiorca znany również jako właściciel przodującej na rynku winiarni – Walter Black. Czy sprawdzi się w roli nowego szefa? 

“Los Santos Customs od zawsze kojarzyło się z wysokimi cenami, długim czasem oczekiwania i brakiem odpowiedniej ilości doszkolonej kadry.”

“Los Santos Customs od zawsze kojarzyło się z wysokimi cenami, długim czasem oczekiwania i brakiem odpowiedniej ilości doszkolonej kadry.” -powiedział Walter Black w rozmowie z dziennikarką. Młody mężczyzna jest pewny siebie i wychodzi naprzeciw każdej napotkanej przeszkodzie, którymi -jak sam wskazał- jest zła opinia i ogólne niezadowolenie stałych klientów przejętej przez niego firmy. Czy uda mu się odbudować renomę tego miejsca i sprawić, że obywatele będą tam zaglądać z uśmiechem zamiast grymasu? Wszystko na to wskazuje!

Już w pierwszym tygodniu działalności nowego zarządu LSC zatrudnionych zostało aż kilkunastu nowych, wykwalifikowanych mechaników! Myślicie, że to koniec? Nic bardziej mylnego! Jak donosi nasz wewnętrzny informator- to dopiero początek a rekrutacja wciąż jest otwarta! Wszystko wskazuje na to, że nowa kadra nie tylko przyczynia się do podniesienia komfortu życia naszych obywateli i poszerza zakres usług, z których mogą skorzystać, ale również tworzy mnóstwo nowych miejsc pracy dla młodych, ambitnych ludzi w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole. 

Pytanie co właściwie się zmieniło i jakie są dalsze plany na rozwój warsztatu?

Postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z pracownikami, w tym również zarządem LSC oraz klientami, który mieli okazję obserwować zmiany zachodzące w warsztacie od miesięcy..

“Nigdy nie widziałem takiego zaangażowania i aktywności wśród pracowników.”

“Pracuję jako mechanik od miesięcy i jeszcze nie było tutaj szefostwa, które radziłoby sobie w taki sposób z tyloma problemami w tak krótkim odstępie czasu. W końcu pojawił się klimat i chęć do pracy. Nigdy nie widziałem takiego zaangażowania i aktywności wśród pracowników. Nie ma dnia ani godziny, w której warsztat stałby pusty. I o to chodzi!” – odpowiedział Christoffer Hoffmann na pytanie o to jak sprawuje się obecny zarząd LSC. 

Link do reszty wywiadu znajdziecie poniżej artykułu. 

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek wyzwań, które ma przed sobą LSC!

Początki bywają trudne, a odnowa starego domu bywa bardziej kosztowna od postawienia nowego, ale wszystko wskazuje na to, że starania nowego zarządu przynoszą błyskawiczne efekty. Czy Los Santos Customs uda się odbudować opinię i powrócić do starej renomy? Tego nie wiemy, ale liczymy, że tak właśnie się stanie i tego życzymy całej kadrze. 

Elizabeth Black

Elizabeth Black

Redaktorka naczelna, dziennikarka

Ezekiel Vassiliev

Ezekiel Vassiliev

Producent

Drake Shade

Drake Shade

Początkujący dziennikarz

Share: